URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/folyamatfejlesztesi-mernok-process-improvement/99077 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Folyamatfejlesztési mérnök | Process improvement engineer

A társaság folyamatainak átvilágítása, a folyamatok javítása, optimalizása együttműködve a társosztályokkal. Utasítások elkészítése, bevezetése oktatása és felülvizsgálata.

Feladatok

·           új termékek bevezetésével kapcsolatos folyamatleírások felülvizsgálata, elkészítése

·           hatékonyság növelése a társosztályok bevonásával

·           fejlesztési javaslatok készítése, kidolgozása és bevezetése

·           kapcsolattartás jelenlegi és potenciális üzleti partnerekkel

·           jelentések és riportok készítése rendszeresen és ad hoc jelleggel

·           részvétel a stratégiai célok meghatározásában és részfeladatokra bontásában

Elvárások

·           mérnöki diploma

·           gyártókörnyezetben szerzett minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat

·           LEAN tapasztalat

·           angol nyelv ismerete felsőfokon szóban és írásban

Amit nyújtunk

·           versenyképes juttatási csomag

·           albérleti támogatás

·           béren kívüli juttatások

·           szakmai fejlődési lehetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki