URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/folyamatoptimalizalo-mernok/98865 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Folyamatoptimalizáló mérnök pozícióra várjuk villamos, gépész vagy mechatronikai mérnök végzettségű tapasztalt szakemberek jelentkezését. Kiemelkedő bérezés, szakmai fejlődési lehetőség a nemzetközileg is elismert Telateks vállalatnál.

Ezúttal Marcali partnercégünk részére keresünk folyamatoptimalizáló mérnök.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések

Feladatok

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése
  • Határidő, munkafolyamatok sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása

Elvárások

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 1-3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás

Előnyök

  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (ProE) / REFA ismeretek
  • Német nyelvtudás

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: Folyamatoptimalizáló mérnök

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör mérnök
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
német szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Műszaki/ Mérnök / Gépészmérnök

Pozíció:

Folyamatoptimalizáló mérnök*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki