URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/folyamatoptimalizalo-mernok/99399 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése
  • Határidő, munkafolyamatok sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása

Elvárások

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 1-3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás

Előnyök

  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (ProE) / REFA ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések

További információ a 06 70 452 9058 számon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör mérnök
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
német szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Műszaki/ Mérnök / Gépészmérnök

Pozíció:

Folyamatoptimalizáló mérnök*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki