URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/gepeszmernok-referencia-szam-ref2402/96893 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Képzeld el, hogy a munkád eredményét naponta százezrek látják és használják! Gondolj bele, milyen lehet olyan alkalmazásokat fejleszteni, amelyektől nem más, mint egy város tömegközlekedése függ! Persze partnercégünk még ezen kívül rengeteg speciális informatikai megoldással elégíti ki az egyre növekvő megbízói igényeket. Nem egyedül kell ezzel megbirkóznod: egy remek team részeként, hosszútávon számítanak Rád!

Jelenleg az alábbi nyitott pozíció vár:

Gépészmérnök

Várunk, ha ez mind inspiráló kihívás a számodra:

  • Teljes körű mechanikai tervezést, dokumentációt és árazást készítesz

  • Megszervezed és felügyeled a gyártó alvállalkozók munkáját

  • A te feladatod lesz a pályázatok műszaki előkészítése és kivitelezése mechanikai szempontból

A következő képesítésekre, készségekre lesz szükséged:

  • Befejezett szakirányú felsőfokú végzettség

  • 2-3 hasonló munkakörben területen szerzett tapasztalat

  • Szakmai tapasztaltod a következőket fedik le: Solid Edge program, Visio ismerete

  • MS Office programok felhasználó szintű használata

  • Munkádra a gyorsaság, a pontosság és a rugalmasság jellemző

  • Előnyként tekintünk a következőre: mechanikai gyártás technológiai gyakorlati ismeretek, angol nyelvismeret, gyártmányrajzokra vonatkozó technológiai ismeretek

A partnerünk ezzel hálálja meg a jól végzett munkát:

  • Havi szintű versenyképes alapbér üti a markodat, amely szakmai tudásodon és tapasztalataidon alapszik

  • Rugalmas és családbarát munkaidőben dolgozol, mindezt napi szinten 8 órában

  • Hosszútávon számítanak a munkádra, amelyet napi szinten egy színvonalas irodai környezetben, a legmodernebb felszerelések mellett töltesz el

  • Képzéseken veszel részt, így szakmai fejlődést is biztosítanak a számodra

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezésed a következő módon tudod elküldeni:

Elengedhetetlen a szakmai önéletrajz, amelyet a karrier@dologido.hu e-mail címre várunk Tőled, a tárgymezőben megjelölve a pozíció nevét, ebben az esetben Gépészmérnök. Telefonod semmiképp ne legyen lenémítva, hiszen az első megkeresésünk is ezen keresztül fog érkezni.

Pozíció:

Gépészmérnök (Referencia szám: REF2402)

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki