URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/gepeszvagy-mechatronikai-mernok/101454 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettséggel, egy nyugodt, élhető városban dolgoznál inspiráló munkáltatónál? Pályakezdőként is jöhetsz! Kaposvári partnercégünk részére gépész- vagy mechatronikai mérnököt keresünk!

Feladatok:

  • A termékek alapos megismerése, műszaki dokumentációk elkészítése.
  • A gyártási folyamatok betartatása, folyamatos ellenőrzése és fejlesztése.
  • Műszaki támogatás nyújtása ( beszerzés, gyártástervezés ) számára.
  • Műszaki támogatás a gyártóeszközök karbantartásában.
  • Gyártófolyamatok, meglévő technológiák használata és fejlesztése.
  • Tervező programok használata.
  • Minőségi / műszaki termékhibák feltárása, intézkedések foganatosítása.
  • Általános folyamatleírások.

Amit kínálunk:

  • piac és versenyképes fizetés,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • megbízható, stabil munkahely,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • önálló munkavégzés,
  • felszerelt munkahelyi környezet,
  • kommunikatív főnök,

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma,
  • CNC végzettség előny, de nem elvárás,
  • CAD/CAM programok ismerete,
  • Solid Edge vagy hasonló programok ismerete,
  • előnynek számít 1-2 év szakmai, gyakorlati tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó probléma megoldó képesség, szakmai elhívatottság,
  • megbízható, kitartó, határozott személyiség,
  • átlagon felüli logikai képesség,
  • jó kommunikációs készség, szakmai jártasság,
  • folyamatos kapcsolattartás az illetékes munkatársakkal.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes, szakmai önéletrajzod a 04587@dologido.hrszofter.hu e-mail címre!

Pozíció:

Gépész- vagy Mechatronikai mérnök.

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki