URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/gyartastamogato-mernok-referencia-szam-ref2405/96894 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Multinacionális, elektronikai termékeket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk Gyártástámogató mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártóeszközök és tesztelő berendezések alapos ismerete, a karbantartási utasítások, tervek elkészítése és azok elvégzésének ellenőrzése
  • A termékek alapos ismerete és a hozzájuk tartozó műszaki dokumentációk beszerzése, elkészítése és karbantartása
  • A gyártási folyamatok betartása, folyamatos ellenőrzése és fejlesztése
  • Műszaki támogatás nyújtása társosztályok számára
  • Karbantartási és gyártási segédanyagok beszerzése és nyilvántartása
  • Termék áttelepítések koordinálása, kapcsolattartás a fejlesztési osztályokkal, teszt követelmények beszerzése, azok átültetése a gyártásba
  • Terméktesztelő berendezések specifikálása, külső gyártás esetén a beszállító kiválasztása, műszaki támogatás biztosítása egészen az átvételig
  • Gyártófolyamatok, meglévő technológiák fejlesztése
  • Általános folyamatleírások készítése és felülvizsgálata

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 2 év gyártó, termelő területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Támogató légkör
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzések
Kapcsolattartó
Ferencz Tamás
jelentkezes.kecskemet@dologido.hu

Pozíció:

Gyártástámogató mérnök (Referencia szám: REF2405)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki