URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/gyartomernok/97301 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Gyártómérnök

Munkavégzés helye: Kecskemét

Multinacionális, elektronikai termékeket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk Gyártómérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A fröccsüzem átfogó értelemben vett műveleti utasításainak készítése és sztenderd munkarendjének kialakítása
  • Az üzemi kollektíva folyamatos oktatása és az elsajátítottak igazolása
  • A technológiai tudás megszerzése és folyamatos fenntartása
  • Az üzemi gyakorlatban alkalmazott technológia folyamatos és független ellenőrzése
  • Biztosítani a készített technológiák szakszerűségét
  • Gyártási problémák szakterület-specifikus azonosítása, és közvetítése a szakterületek felé
  • Az új termékek bevezetése kapcsán szükséges gyártáselőkészítési feladatok ellátása szorosan együttműködve a minőségüggyel
  • Javaslatok kidolgozása a szerszámok fejlesztésére a gyártási hatékonyság érdekében
  • Optimalizációs folyamatok, rendszerek kidolgozása a gyártási hatékonyság javítása érdekében
  • Veszteség források felismerése, javaslattétel azok megszüntetésére
  • Anyagáramlás rendszerének fejlesztése
  • Gyártás támogatása a selejtek csökkentése és hatékonyság javítása érdekében
  • Gyárthatósági vizsgálatok és tanulmányok készítése más koncepció szinten is
  • Gazdasági kalkulációk műszaki alapjainak meghatározása, elemzések végrehajtása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Műanyagipari/fröccsöntési ismeretek (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Támogató légkör
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzések

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki