URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/junior-process-engineer/97710 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • Újítások és folyamatok fejlesztésének végrehajtása a termelékenység növelésével, minőségével és biztonságának javításával kapcsolatban
  • Felel a gyártás, összeszerelés, tesztelés és (logisztikai) szolgáltatási tevékenységek során az iparosítási folyamatok, a belső használatra és az üzleti partnereknek szánt szabványos működési eljárások és munkamódszerek optimalizálásáért
  • Potenciális fejlesztési területek meghatározása
  • Folyamatváltozások felügyelete és közvetlen végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gépészmérnök / villamosmérnök / műszaki menedzser / járműmérnök területen
  • Széleskörű műszaki ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Tanulási és újítási hajlandóság
  • Eredmény- és ügyfélközpontúság

Amit megbízónk nyújt:

  • Alapbér + béren kívüli juttatások
  • 100%-os útiköltség térítés
  • Nemzetközi háttér, hosszú távú lehetőség
  • Rendszeres szakmai továbbképzések, külföldi látogatások

Pozíció:

Junior Process Engineer

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki