URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/karbantartasi-mernok/96916 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kaposvári partnercégünk részére keresünk karbantartási mérnököt.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások (pl.cafeteria )
  • Kiszámítható munkarend
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Feladatok

  • Karbantartási tevékenység tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • Problémák felderítése és megoldása különböző elektronikai és mechanikai rendszerekkel
  • Fűtő-, hűtő-, szellőztető és víznyomási rendszereket felügyelése, irányítása és kezelése
  • Kapcsolatottartás a szállítókkal és a szolgáltatókkal
  • Pótalkatrész készleteket számontartja
  • Energiatakarékos lehetőségeket kutatása
  • Új gépek üzembehelyezése

Elvárások

  • Egyetemi végzettség Villamos, Gépész vagy Mechanotrikai mérnökként
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektromos automata rendszerek használatában szerzett tapasztalat (PLC, Automatic Control, AC/Servo Drivers, Process Control Instumentation)
  • CNC gépek és/vagy ipari textilgyártó gépek használatában szerzett tapasztalat
  • Legalább 5 éves hasonló munkatapasztalat
  • Nyelvismeret: középfokú angol, a felsőfokú előny

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör mérnök
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Műszaki/ Mérnök / Gépészmérnök

Pozíció:

Karbantartási mérnök

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki