URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/karbantartasi-mernok/99612 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Egy rohamosan növekvő, magas hatékonyságú, műszaki textiltermékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat, mely elkötelezetten támogatja a tehetségeket és teremti meg a karrier kialakításának feltételeit.

Legyen csapatuk részese Ön is.

Feladatok

  • Karbantartási tevékenység tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • Problémák felderítése és megoldása különböző elektronikai és mechanikai rendszerekkel
  • Fűtő-, hűtő-, szellőztető és víznyomási rendszereket felügyelése, irányítása és kezelése
  • Kapcsolatottartás a szállítókkal és a szolgáltatókkal
  • Pótalkatrész készleteket számontartja
  • Energiatakarékos lehetőségeket kutatása
  • Új gépek üzembehelyezése

Elvárások

  • Egyetemi végzettség Villamos, Gépész vagy Mechanotrikai mérnökként
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektromos automata rendszerek használatában szerzett tapasztalat (PLC, Automatic Control, AC/Servo Drivers, Process Control Instumentation)
  • Legalább 5 éves hasonló munkatapasztalat
  • Nyelvismeret: középfokú angol

Előnyök

  • CNC gépek és/vagy ipari textilgyártó gépek használatában szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelem,
  • Kiegészítő juttatások (pl.cafeteria )
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítási, fejlődési, tanulási lehetőség

További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör mérnök
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Műszaki/ Mérnök / Gépészmérnök

Pozíció:

Karbantartási mérnök*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki