URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/karbantarto-technikus/98797 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti, járműipari multinacionális partnerünk megbízásából keresünk "Karbantartó technikus" munkatársat.

Feladatok:

  • Napi, heti karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • Gyártósor hatékonyságának fejlesztése
  • Megfelelő intézkedések alkalmazása programozási, mechanikai, elektromos, pneumatikus, hidraulikus eltérések esetén
  • Gépkapacitás elemzése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Termelő cégnél szerzett minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt:

  • Alapbér + béren kívüli juttatások
  • 100%-os útiköltség térítés
  • Nemzetközi háttér, hosszú távú lehetőség
  • Rendszeres szakmai továbbképzések, külföldi látogatások

Pozíció:

Karbantartó technikus

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki