URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/karbantarto/100621 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Otthon Szociális Szolgáltató

A Váci Egyházmegye Szamaritánus Szolgálat Intézményfenntartó Központ fenntartásában lévő Otthon Szociális Szolgáltató pályázatot hirdet

KARBANTARTÓ

munkakör betöltésére.

A munkajogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az intézmény központi irodájának karbantartása.

Munkabér és juttatások:

A munkabér és az egyéb juttatások megállapítása a Kjt. és az Otthon Szociális Szolgáltató szabályzataiban foglaltak alapján.

Pályázati feltételek:

- minimum 8 általános iskolai végzettség,

- B kategóriás jogosítvány

- erkölcsi feddhetetlenség.

Kizárólag rokkantsági ellátásban részesülő személyt szeretnénk foglalkoztatni.

Előnyt jelent

- szakterületen szerzett tapasztalat, építőipari végzettség,

- középfokú végzettség,

- plébánosi, lelkészi ajánlás.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok, jogosítvány másolata.

Jelentkezni lehet az intézmény levelezési, vagy email címén :

Otthon Szociális Szolgáltató 1182 Budapest, Ganz Ábrahám u. 34/a.

otthon.szocialis.szolgaltato@gmail.com

Érdeklődni lehet az intézmény telefonszámán: 06-1-294-6420

Jelentkezési határidő: 2018. 10. 15.

Pozíció:

KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka