URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/karbantarto/100733 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Mellow Mood Hotels

Álláslehetőség a Mellow Mood Hotels
Expo Congress Hotel *** szállodájában.

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
KARBANTARTÓ

Ha fontos számodra, hogy egy dinamikus és sikeres csapat tagja legyél, gyere és dolgozz velünk! Hozzásegítünk álmaid megvalósításához, lehetőséget adunk a fejlődésre, előrelépésre és a karriered építésére.

Feladatok:
• Karbantartási, villanyszerelési munkák ellátása
• Garanciális szerelések
• Problémák, alkatrészek pontos dokumentációja
• Aktív részvétel a rendkívüli esetek elhárításában

Elvárások:
• Villanyszerelői munkatapasztalat
• Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás
• Proaktív magatartás
• Karbantartóként szerzett szakmai tapasztalat
• Feddhetetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges)
• Kiváló teherbíró képesség

Amit ajánlunk:
• Napi egyszeri ingyenes étkezés
• Műszakpótlékban és bérpótlékban való részesedés
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
• Továbbképzési lehetőségek és tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, fényképes, szakmai önéletrajzodat a hr2@mellowmoodhotels.com email címre várjuk! Vagy hívj minket a +36 20 356 7648 telefonszámon.

Pozíció:

KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka
Vendéglátás / Idegenforgalom