URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/minosegbiztositasi-technikus/98132 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kaposvári partnercégünk jelentős képviselője az elektronikai iparágnak. Minőségbiztosítási csapatukban most elérkezett az idő, hogy új csapattagot köszöntsenek

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

munkakörükben.

Feladatok, amelyekkel mindenképpen szembesül a napi munkavégzés alatt:

  • A gyártási alapanyagok ellenőrzése, dokumentálása

  • Ellenőrzési utasítások készítése

  • Gyártásközi és végellenőrzések elvégzése, dokumentálása

  • Vevői reklamációk fogadása, megelőző intézkedésekre javaslatok tétele

  • Szoros együttműködés a kapcsolódó munkatársakkal, részlegekkel

  • Beérkező anyagok ellenőrzése

  • A rendszeres vállalati megbeszéléseken való aktív részvétel

A munka betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Középfokú végzettség (műszaki, technikus)

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban

  • Minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Csapatjátékos hozzáállás, komplex gondolkodásmód

Amit a leendő Munkaadó kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag, széles körű béren kívüli juttatásokkal (cafeteria, 13.havi fizetés, havi bónusz)

  • Színvonalas, nemzetközi vállalati háttér

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy nyitott, pozitív és családias légkörű csapatban

  • Szakmai, technikai kihívások és fejlődés hosszú távon

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a 04189@dologido.hrszoftver.hu

e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével Minőségbiztosítási technikus.

Pozíció:

Minőségbiztosítási technikus

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki