URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/minosegbiztositasi-technikus/99035 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási rendszer megfelelő működtetése, fejlesztése, karbantartása
  • A gyártási folyamatok és gyártásközi szabályozás folyamatos auditálása a vonatkozó dokumentáció szerint, javító intézkedés kezdeményezése nem megfelelőség esetén
  • Megelőző intézkedések indítása, mérőeszközök állapotának felügyelete, rendszeres használati alkalmasság és kalibráció területén
  • Speciális vizsgálatok, ellenőrzések elvégzése,
  • Ellenőrzési, vizsgálati módszerek, és mérőeszköz használatának oktatása
  • A felhasznált alapanyagok / alkatrészek minőségellenőrzése, átfogó méretellenőrzések, a belső minőségügyi eljárások, és folyamatok auditálása
  • A laboratóriumi szabályzat összeállítása és karbantartása, a mérési és kalibrálási utasítások elkészítése.

Elvárások:

  • Műszaki szemlélet
  • Alap mérőeszközök ismerete
  • Méréstechnikai ismeretek (tanulásra való nyitottság),
  • Magabiztos számítógép használat (Office, Excel,Word)
  • Műszaki végzettség előny

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + béren kívüli juttatások)
  • 100%-os bejárási támogatás (tömegközlekedés és gépjármű esetén is)
  • Folyamatos továbbképzések, tréningek
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Tiszta és modern környezet

Pozíció:

Minőségbiztosítási technikus

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki