URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/minosegugyi-mernok/95782 Elrejtés

Töltés...
Schäfer-Oesterle Kft.

A prémium kategóriás autók innovatív beltéri elemeinek gyártásában vezető piaci helyzetű autóipari beszállító vállalatunk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

pozícióba keres új munkatársat!

Felvétel esetén az alábbi feladatokat kell ellátnia

  • Reklamációkezelés, vevői/beszállítói kapcsolattartás
  • Belső/külső minőségügyi problémák kezelése, nyomon követése, statisztikák értékelése
  • 8D riportok ismerete és használata
  • ISO 9001 minőségirányítási rendszer [optimális esetben autóipari szabványok] ismerete és használata
  • Minőségügyi intézkedések menedzselése, akciótervek készítése a minőségügyi problémák kezelésére
  • Folyamatos és hatékony kapcsolattartás a társrészlegekkel

Feltételek, amelyeknek szeretnénk, ha megfelelne

  • Kommunikációképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Befejezett felsőfokú, szakirányú végzettség (minőségügyi szakmérnök)
  • Belső auditori képesítés (VDA 6.3)
  • APQP ismeretek
  • Autóipari tapasztalat (IATF szabványismeret)
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Auditálási tapasztalat
  • Angol és / vagy német nyelvismeret
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amivel várjuk Önt

  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Változatos projektek
  • Fejlődési lehetőség
  • A gyors alkalmazkodókészséget próbára tevő, kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Vállalati cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát az info@schaefer-oesterle.hu e-mail címre és kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Munkavégzés helye: Tolna megye / Bonyhád
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki