URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/minosegugyi-mernok/98553 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Elektronikai termékeket gyártó Tolna megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező Minőségügyi mérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Szekszárd

Feladatok:

  • Az IATF 16949 minőségközpontú rendszer követelményeinek megtartása, optimalizálása és a vállalat minőségirányítási rendszerének fejlesztése a minőségügyi vezető irányításával
  • Vevői és beszállítói elvárások, szabvány követelmények, minősítés és alkalmazás maradéktalan betartása, ezáltal a vevői elégedettség biztosítása
  • Együttműködés a beszállítókkal és vevőkkel a termékek minőségének folyamatos javítása céljából
  • Reklamációk kezelése, 8D riportok elkészítése
  • Beszállítói minőségrendszer értékelése, standardok bevezetésében való aktív részvétel
  • Minőségügyi dokumentációk, előírások változásainak kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, ill. minőségügy előny)
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás a mindennapi munkában történő használatra
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • Beszállítói minőségügyi tapasztalat és autóiparban szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Pozíció:

Minőségügyi mérnök

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki