URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/minosegugyi-mero-technikus/99102 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • CMM Mérőgéppel való mérés, mérési eredmények kiértékelése műszaki rajz szerint
  • Korrekciós értékek meghatározása
  • Mérőeszköz használat (tolómérő, rétegvastagság mérő stb.)
  • Mérési eredmények megfelelő formában való dokumentálása

Elvárások:

  • Műszaki szemlélet
  • Alap mérőeszközök ismerete
  • Méréstechnikai ismeretek (tanulásra való nyitottság)
  • Magabiztos számítógép használat (Office, Excel,Word)
  • Műszaki végzettség előny

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + béren kívüli juttatások)
  • 100%-os bejárási támogatás (tömegközlekedés és gépjármű esetén is)
  • Folyamatos továbbképzések, tréningek
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Tiszta és modern környezet

Pozíció:

Minőségügyi mérő technikus

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki