URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/minosegugyi-vezeto-quality-manager/99073 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Minőségügyi vezető | Quality Manager

A minőségbiztosítási csapatot szakmailag irányítja, beszállítói minőségbiztosítási, gyártási- és folyamat minőségbiztosítási feladatokat lát el, reklamációkezelés folyamatát nyomon követi, a mérőszoba szakmai felügyeletét ellátja a vállalat minőségpolitikájának megfelelően a kitűzött célok elérése érdekében.

Feladatok

·           minőségirányítási rendszer felügyelete a magyarországi telephelyen

·           külső-, belső és vevői auditok lebonyolítása

·           termékminőség és rendszertrendek figyelemmel kísérése és akciótervek felállítása

·           vevői elégedettség kulcsmutatóinak ellenőrzése

·           kimutatások készítése és a minőségügyi folyamatok felügyelete

Elvárások

·                     felsőfokú műszaki végzettség

·                     minőségügyben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat

·                     IATF 16949 minőségirányítás rendszer ismerete

·                     VDA 6.3 folyamat auditok ismerete

·                     vezetői tapasztalat

·                     angol nyelv ismerete tárgyalási szinten szóban és írásban

Előny:

·           fémipari tapasztalat

Amit nyújtunk

·                     versenyképes juttatási csomag

·                     albérleti támogatás

·                     béren kívüli juttatások

·                     szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Pozíció:

Minőségügyi vezető-Quality Manager

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki