URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-elokeszito/101399 Elrejtés

Töltés...
Triad Real Estate Kft.

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?

Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő szakmai tapasztalattal lakóingatlanok építésében és szeretné tudását ebben gyarapítani?

Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!
TRIAD Real Estate Kft részben külföldi tulajdonú ingatlanberuházó és fejlesztő cég folyamatosan bővülő budapesti csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

építőipari anyagok minőségének széleskörű ismerete
kiviteli tervek értelmezése, költségvetések ellenőrzése, mennyiségek ellenőrzése,ártükör készítése,
tételes ajánlatkészítés kivitelei tervek vagy helyszíni felmérés alapján
műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
havi elszámolások, felmérések összeállítása
kalkulációk készítése
széleskörű ismeret, jó kapcsolatrendszer kiépítése a magyar építőipari piac anyagbeszállítóival
anyagbeszerzés és felhasználás folyamatos koordinálása
vállalkozók és beszállítók versenyeztetése
alvállalkozókkal, munkaerőközvetítőkkel kapcsolatépítés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Szakirányú min. középfokú végzettség
költségvetés-készítő programok ismerete
MS Office, Autocad, Archicad programok ismerete
Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves munkatapasztalat
Felsőfokú építőipari végzettség(építőmérnök)
Autocad/Archicad ismeret
Angol nyelvtudás
„B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

Szakmai fejlődési lehetőség
Elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
Stabil, innovatív vállalkozás, hosszú távú perspektíva
Kiemelkedő bérezés

Céges Auto

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1191, BUDAPEST Lehel utca 6

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Céges auto, mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki