URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-elokeszito/96540 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Pomázi székhelyű magyar tulajdonú ipari és magáncélú csarnokok, épületek szakkivitelező cég megbízásából keresünk épületgépész technikust,- vagy mérnököt előkészítő és ajánlatkészítő munkakörbe az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Elvárások:
Aktuális anyag és áruismeret
Gépészeti árajánlatok, kalkulációk ismerete
Műszaki rajzolvasás ismerete
Számítógépes ismeret
Igényes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Költségvetés készítő programok programokban való jártasság
épületgépész technikus vagy mérnök végzettség

Feladatok:
Árajánlatok, kalkulációk készítése
Megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
A kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
Áru rendelés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Továbbképzési szándék támogatása
Munkatörvény szerinti munkaidő elszámolás és fizetett szabadság
13. havi fizetés lehetősége

Munkavégzés helye:
Pomáz

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest219@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Pomáz
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki