URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-koordinator/100831 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Műszaki koordinátor

A leendő munkatárs feladatai:

·     Szerződések, pályázatok előkészítésében való részvétel.

·     A projekt eredményeit összesíti, határidőket, garanciális bejelentéseket figyelemmel kíséri.

·     A projekthez kapcsolódó dokumentációkat nyilván tartja.

·     Tevékenységhez kapcsolódó hivatali bejelentéseket végez.

·     Esetleges jelentési kötelezettségeket végez.

·     Általános ügyintézői feladatok ellátása.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·      Felsőfokú műszaki végzettség (építész, építészmérnök, üzemmérnök, vagy műszaki menedzser)

·      Minimum 2 év műszaki területen szerzett munkatapasztalat.

·      Középfokú angol nyelvtudás

·                   ·     „B” kategóriás járművezetői engedély

·                   ·       Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·                   ·       Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

·                   ·         Rugalmasság, hatékony munkavégzés

·      Teljesítmény-és célorientáltság

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség

·      Kellemes munkahelyi környezet

·      Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévelmhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018.11.10-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki