URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-megrendeles-koordinator/100226 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Partnercégünk Pécs egyik meghatározó multinacionális vállalat, amely 1400 magasan képzett dolgozójával kiterjedt szolgáltatásokat nyújt főként a berendezés – és gépgyártás területén. A megnövekedett projekteknek köszönhetően új munkatársat szeretnének köszönteni a következő pozícióban:

Műszaki megrendelés koordinátor

Feladatok:

  • megrendelések műszaki értelmezése, tisztázása
  • megrendelések ellenőrzése a tartalomra, a teljességre és a vevői igényekhez való megfelelőségre
  • egyeztetés és együttműködés a konstrukcióval, az értékesítéssel, a műszaki vevőszolgálattal, rendelésmenedzsmenttel és a diszpozícióval
  • ajánlati- és megrendelés darabjegyzékek elkészítése és felülvizsgálata
  • egyedi alkatrészek és a szerelt egységek adatkezelése az SAP-ban
  • megrendelések és darabjegyzékek változáskezelése az SAP-ban
  • alkatrészek csoportjainak meghatározása a termeléstervezés számára

Elvárások:

  • releváns felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • munkakörhöz kapcsolódó min. 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes németnyelv-tudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • logikus, rendszerezett gondolkodás
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, csapatmunka

Előny:

  • angol nyelvismeret
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Pécs

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette figyelmét, kérem, hogy küldje el szakmai pályázatát a következő e-mail címre: 04624@dologido.hrszoftver.hu.

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki