URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-project-manager/98092 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Multinacionális vállalat magyar mérnökirodája várja Budapest közelében lévő szigetszentmiklósi gyártócéghez gépsorok gépészeti, villamosmérnöki és karbantartási projektek irányítására mérnököket kiemelt bérezéssel.

Feladatok

  • Gépészeti, villamosmérnöki és karbantartási projektek irányítása
  • A gyártógépek és eszközök telepítésésénél, áthelyezésénél, módosításánál való irányítás
  • Alvállalkozók és partnerek irányítása, szervezése és motiválása
  • Ügyfelekkel való konzultáció,tárgyalás
  • Projektek tervezése, ütemezése
  • Kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Többéves releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD program ismerete

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem: br. 700 000 Ft
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg vagy e-mailben a misalek.kata@humancentrum.hu  címen "project manager" jeligével. Kérdés esetén keressen bizalommal az alábbi elérhetőségen: +3670 452 9045

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Műszaki Project Manager*

Munkavégzés helye: Pest megye / Szigetszentmiklós
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki