URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-project-manager/99434 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Multinacionális vállalat magyar mérnöki irodája várja Budapest közelében lévő szigetszentmiklósi gyártó céghez gépsorokkal kapcsolatos gépészeti, villamosmérnöki és karbantartási projektek irányítására mérnökök jelentkezését kiemelt bérezéssel.

Feladatok

  • Elsősorban gépészeti projektek tervezése, ütemezése, irányítása
  • A gyártósorok telepítésénél való közreműködés
  • Termelési szalagok beüzemelése
  • Esetenként villamosmérnöki és karbantartási projektek irányítása
  • Ügyfelekkel való konzultáció,tárgyalás
  • Kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD program ismerete

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem: br. 700 000 Ft
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg. Kérdés esetén keressen bizalommal az alábbi elérhetőségen: misalek.kata@humancentrum.hu

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Műszaki Project Manager

Munkavégzés helye: Pest megye / Szigetszentmiklós
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki