URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-reszlegvezeto/99346 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó cég számára keresünk Műszaki részlegvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Felelős a részleg működésének biztosításáért,

- Költséghatékony termelés megvalósítása a dolgozók, gépek, berendezések és technológiák megfelelő kombinációjával,

- Az optimális dolgozói létszám kidolgozása,

- A csoportvezetők és a termelési dolgozók munkájának irányítása, ellenőrzése és kiértékelése teljesítmény és minőség alapján,

A termelékenység folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség,

- 2 év hasonló, vezetői munkakörben szerzett tapasztalat,

- Elektronikai végzettség és német nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

- Stabil, nagyvállalati háttér,

- Szakmai fejlődés lehetősége,

- Színvonalas munkakörnyezet,

- Versenyképes fizetés.

Pozíció:

Műszaki részlegvezető

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki