URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/muszaki-teruletre-keresunk-munkatarsat/95773 Elrejtés

Töltés...
CORINTHIA HOTEL BUDAPEST

Műszaki Területre Keresünk Munkatársat

(8 és 12 órás műszakban)

Főbb feladatok:

  • A műszaki diszpécser által kiadott munkalapon szereplő hibaelhárítási, karbantartási feladatok elvégzése
  • A karbantartási terv alapján a szálloda területén végzett megelőző karbantartások, illetve javítások elvégzése.
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges anyagok összeírása és diszpécsernek leadása
  • Szálloda üzemeltetéshez szükséges szakipari (asztalos munkák vagy kárpitos munkák vagy elektromos berendezések kezelése, karbantartása és javítása) munkák elvégzése

Elvárások:

  • kárpitos végzettség vagy középfokú villanyszerelői végzettség vagy karbantartói és kazánkezelői végzettség
  • Részletekre ügyelő, pontos, precíz
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Próbaidő után Cafeteria
  • 20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és pótszabadságok
  • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás
  • Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
  • Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok

és még több minden.

Pályázatokat magyar nyelven, az alábbi e-mail címre várjuk: jobs.budapest@corinthia.com 2017.11.09-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Vendéglátás / Idegenforgalom