URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/oltorendszer-sprinkler-es-tuzolto-keszulek/98878 Elrejtés

Töltés...
IFEX Tűzvédelmi Kft.

Budapesti (XI. kerület) székhelyű tűzvédelmi céghez keresünk azonnali kezdéssel, alkalmazotti munkaviszonyra beépített oltórendszer (sprinkler) és tűzoltó készülék ellenőr, karbantartó kollegát.

Főbb feladatok, munkák:
Tűzoltó készülékek, tűzoltó vízforrások, beépített oltórendszerek felülvizsgálata, karbantartása, ellenőrzése és javítása.
Munkavégzés dokumentálásában való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű-vezetési jártasság
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés
  • Szakterületen szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel
  • Önálló munkavégzés
  • Jó fizikum
  • Műszaki beállítottság előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló, felelősség teljes munkakör

Szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényt tartalmazó önéletrajzot az info@ifexkft.hu e-mail címre várunk.

Oltórendszer (sprinkler) és tűzoltó készülék ellenőr, karbantartó

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka