URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/penztargep-muszeresz/100481 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
ECR-Trade Pénztárgép Kft

Budapesti telephellyel rendelkező cégünkhöz keresünk szervizcsapatunk bővítéséhez

Műszerész

munkatársat.

Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhellyel nem rendelkező munkavállaló esetén

kedvező feltételekkel budapesti albérletet biztosítunk.

Feladatok:

  • pénztárgépek javítása szervizünkben, valamint ügyfeleknél

Előnyt jelent:

  • hasonló műszaki területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Várjuk fényképes önéletrajzát.

Pozíció:

Pénztárgép műszerész

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka