URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/projektmendzser-referencia-szam-ref1983/93889 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméten működő, nemzetközi hátterű elektronikai ipari szektorban kiemelkedő szerepű partnercégünk részére keresünk

MŰSZAKI NPI PROJEKTMENEDZSER

munkatársat

Feladatok:

  • Ajánlati és NPI (új termék bevezetési) projektek kezelése

Szakfeladatok:

  • Gyárthatósági elemzések, kalkulációk és árajánlatok készítése az ügyfelek termékspecifikációi alapján
  • Új termékek bevezetésének levezénylése, kapcsolattartás a vevőkkel és az érintett munkatársakkal
  • A folyamatfejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése valamint átvezetése a szériagyártásba
  • Közreműködés a gyártáshoz szükséges gyártóeszközök kifejlesztésében illetve beszerzésében
  • Gyártási folyamat- és munkautasítások készítése
  • Prototípusok gyártásának felügyelete
  • A mintagyártás és a szériagyártás közötti átadás-átvétel koordinálása
  • Változásmenedzsment kezelése
  • Részvétel a megfelelő beszállítók kiválasztásában
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
  • Határidők és költségvetés nyomon követése és betartása

A munkakör fő célja:

  • Az ügyfelek elégedettségének biztosítása a munkafolyamatok optimalizálásával, a termelés költséghatékony megtervezésének elősegítése, támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Stressz-tűrő képesség, problémamegoldó gondolkodás, proaktivitás, rugalmasság
  • Aktív középfokú német (angol nyelvtudás előny) - az interjún teszteljük!
  • Felhasználói szintű Office ismeretek (kiemelten Excel, Word, PPT)
  • Valamely integrált vállalatirányítási-rendszer ismerete (előny ABAS)
  • Gyártó környezetben szerzett hasonló tapasztalat (elektronikai ipari tapasztalat előny)

Amit megbízónk nyújt:

  • Korrekt bérezés, kiemelkedő juttatási csomag (havi prémium, vonzó cafeteria-rendszer)
  • Hosszú távú munkavégzés lehetősége
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség, kihívások multinacionális környezetben

Érdeklődni és jelentkezni magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal/motivációs levéllel a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen lehetséges.

Pozíció:

Projektmendzser (Referencia szám: REF1983)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki