URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/projektmernok/97264 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Projektmérnök

Munkavégzés helye: Szekszárd

Tolna megyei multinacionális, elektronikai termékeket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk ”Projektmérnök" munkatársat.

Feladatok:

  • Az ügyfelek árajánlat kéréseinek komplett feldolgozása, költségek kalkulációjától az árajánlat elkészítéséig
  • Gyártási útmutatók készítése a termékek jobb reprodukálhatósága érdekében
  • Speciális, nagy bonyolultságú termékek dokumentálása
  • Cikklisták készítése az új termékekhez
  • Műszaki dokumentációk feldolgozása
  • Üzemi megrendelések készítése
  • Eszközökhöz árajánlatok bekérése
  • Prototípusok, elsőmintás gyártásának előkészítése, kezelése a szériagyártásig

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol vagy német magabiztos nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális háttér
  • Hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + béren kívüli juttatások)
  • Folyamatos továbbképzések és tréningek

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki