URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/projektvezeto-epiteszt-epitesvezetot-keresunk/96871 Elrejtés

Töltés...
VEMÉV-SZER Kft.

A VEMÉV-SZER ÉPÍTŐ- és SZERELŐIPARI Kft.

Projektvezető építészt / építésvezetőt keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kivitelezések helyszíni irányításában való részvétel
  • Tervezői egyeztetéseken való részvétel, tervezőkkel való szoros együttműködés
  • A saját feladatkörökhöz tartozó számlák igazolása, a szükséges nyilvántartások vezetése
  • Műszaki adminisztráció, e-építési napló naprakész vezetése
  • Rendszeres jelentések készítése az elvégzett feladatokról
  • Szakmai együttműködés az érintett szakterületekkel
  • Projektfeladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel, tervezőkkel, beruházókkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki (elsősorban építész vagy építőmérnöki) végzettség, mellette legalább két-három éves releváns szakmai tapasztalat
  • Beruházások teljes körű lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • A felmerülő hibák, problémák, feladatok hatékony kezelése
  • MS Office, kiemelten az Excel magas fokú ismerete
  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • Szervező- kezdeményezőkészség
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Magas fokú terhelhetőség
  • Projektvezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmények értékelésének képessége)
  • Jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
  • Költségtudatos szemlélet
  • Rendszerelmélet
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkák
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a menyhart.aliz@vemevszer.hu e-mail címen lehet.

Pozíció:

Projektvezető építészt / építésvezetőt keresünk

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki