URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/robot-es-folyamatmernok-kaposvar/96896 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Viapan Group saját csapatába keres Robot- és folyamatmérnököt!

Feladatok:

  • A robotok gyártásba illesztésének felmérése,tervezése és végrehajtása.
  • Gyártási folyamatok felmérése,elemzése és automatizálása.
  • Automatizált folyamatok megtervezése és bevezetése.
  • Automatizáláshoz használt robotok üzembe helyezése és felügyelete.
  • Gyártási dokumentációk készítése.
  • Az együttműködő ( kollaboratív ) robotok üzembe helyezése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű műszaki végzettség.
  • Mechatronikai,gépész- vagy villamosmérnöki diploma.
  • PLC - programozásban való jártasság.
  • AutoCad,AutoCam,Solid Edge programok ismerete.
  • MS-Office gyakorlott használata.
  • Angol nyelv középfokú ismerete.
  • Gyártó közegben szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • Mobilitásra való hajlandóság.
  • Az ideális jelölt a következő személyiségjegyekkel rendelkezik.
  • Önálló,jó kommunikációs készsége és kiváló problémamegoldó képessége van.
  • Rendszerben való gondolkodás és folyamatszemlélet jellemzi.
  • Precíz,pontos,nyitott és tanulékony.
  • B-kategóriás jogosítványa van.
  • Saját gépjármű előnyként szerepel,de nem elvárás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér.
  • Munkaeszközök biztosítása (mobiltelefon,laptop),szükség esetén személygépkocsi.
  • Modern,jól felszerelt munkahelyi környezet.
  • Stabil cégháttér.
  • Szakmailag jól felkészült csapatban való munkavégzés.
  • Fiatalos,lendületes,rugalmas munkatársak.
  • Belső képzéseken és színvonalas rendezvényeken való részvétel.
  • Szakmai tapasztalatszerzés és továbbfejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a felvetel@dologido.hu e-mail címre!

Robot és folyamatmérnök - Kaposvár (Referencia szám: REF2403)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki