URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/robot-folyamatvagy-tervezomernokot-keresunk/98135 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • Te, az új kollégánk felelsz majd a robotok gyártásba illesztésének felméréséért, tervezéséért és végrehajtásáért.
  • Mindezt Kaposváron, teljes munkaidőben, amelyhez némi rugalmasságot is kérünk, mert más megyékben is vannak megbízóink, irodáink.Így elképzelhető,hogy utaznod is kell.
  • Te feladatod lesz a gyártási folyamatok felmérése, elemzése és automatizálása.
  • Automatizált folyamatok megtervezése és bevezetése.
  • Automatizáláshoz használt robotok üzembe helyezése.
  • Gyártási dokumentációk készítése.
  • Együttműködő ( sawyer ) robotok mozgásának megtervezése. Természetesen úgy, hogy a gyakorlatban is kivitelezhető legyen.

Elvárások:

  • Akit keresünk, az műszaki végzettségű ( robot, tervező, gépész, villamos vagy mechatronikai mérnök ) .
  • Jártas a 3D tervezőprogramokban ( AutoCad, AutoCam, Solid Edge ).
  • Ahhoz, hogy a munkatársunk minél hamarabb önállóan dolgozni tudjon, természetesen megfelelő betanítás után, fontosnak tartjuk a gyártó közegben szerzett releváns szakmai tapasztalatot.
  • A PLC-programozási készségeket.
  • Emellett társalgási szintű angol nyelvtudást.
  • MS-Office ismeretekre és B kategóriás jogosítványra lesz szüksége.
  • Előny a saját gépjármű és a mobilitás,de céges autót is tudunk biztosítani,ha szükséges.

Amit ajánlunk:

  • Precíz,proaktív, jó problémamegoldó képességű és ügyesen kommunikáló kollégánkat egy dinamikus “humánus multi” csapatában való folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel jutalmazzuk.
  • Kiemelt bért szánunk neki.
  • Lehetőséget adunk a fejlődésre és a fejlesztésre egyaránt.
  • Munkatársaink a legtöbbször azt dicsérik bennünk, hogy meghallgatjuk és díjazzuk az ötleteiket.
  • Rendszeresen tartunk színvonalas céges rendezvényeket és képzéseket.
  • A fejlődést kreditpont-rendszer is motiválja, nem beszélve a magasan képzett kollégákról.
  • Ugye azt mondtuk, hogy egy jó csapatnak a része leszel.
  • Ehhez a sok jó fej kolléga mellett hozzátartoznak olyan dolgok is, mint: Céges rendezvények, melyeken mindenki ingyen vehet részt: igen, évente többször!

Munkavégzés helye:

  • Elsősorban Kaposvár, de több megyében is van irodánk, így tulajdonképpen korlátlan.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed,kérjük küld el hozzánk fényképes,szakmai önéletrajzod a 04135@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre!

Pozíció:

Robot, folyamat- vagy tervezőmérnököt keresünk!

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki