URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/senior-gyartastamogato-mernok/96541 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Amerikai autóipari beszállító vállalat megbízásából, keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Elvárások:
Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész, előny: öntész végzettség)
Erős rendszerszemlélet
Gyártásban szerzett 5 éves tapasztalat (alumínium öntészeti tapasztalat előny)
Autóiparban szerzett tapasztalat
Kommunikációs angol nyelvtudás

Feladatok:
Új termékek fejlesztésében való aktív részvétel, szimulációk elkészítése.
A meglévő termékek folyamatainak fejlesztése. (Selejt, ciklusidő, egyéb.)
Új termelő eszközök telepítésében, és üzemelésének betanításában való aktív részvétel.
Vevői reklamációk kezelése. Hibás termékek gyökér-ok elemzésében való részvétel.
Szerszám és egyéb alkatrész rajzok készítése.
Belső és külső auditok, elvégzése, dokumentálása (termék, folyamat, 5S, rendszer, beszállítói.)

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapesttől 50 km-re fekvő Rétságon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi címre: nograd17@worklife.hu

Munkavégzés helye: Nógrád megye / Rétság
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki