URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/senior-production-engineer/99339 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Senior production engineer pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Előzetes és utólagos költségszámítások készítése SAP-ban,
  • Termelési folyamatok elemzése és optimalizálása,
  • Fejlesztési folyamatok létrehozása,
  • Napi munka hatékonyságának vizsgálata,
  • Gazdasági számítások elvégzése a különböző gyártási folyamatok összehasonlítására,
  • Riportok elkészítése és ellenőrzése pl. az alkatrészekről és a gyártási rendelések eltéréseiről.

Elvárások:

  • Befejezett gépészmérnöki vagy műszaki végzettség,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat, különösen a kalkulációkészítés és a termelés területén,
  • Folyamat- és termékirányultság,
  • IT/SAP ismeret,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség,
  • Flexibilitás.

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő cafeteria,
  • 13. havi jutalom,
  • Gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft/ km,
  • Bérlet 100%-os térítése.

Pozíció:

Senior Production Engineer

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki