URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/senior-production-quality-engineer/99338 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Senior Prodiction Quality Engineer pozícióba munkatársat.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy gyártástechnológiai területen szerzett diploma,
  • Autóiparban vagy a fémfeldolgozásban szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat.

Feladatok:

  • A minőségbiztosítás menedzsmentje és összehangolása az üzemi egységek szintjén,
  • Minőségfejlesztési programok meghatározása, termékminőség és az elutasítási arány ellenőrzése (hibaelemzés, korrekciók nyomon követése és javító intézkedések),
  • Minőségügyi terület munkatársainak irányítása, motiválása
  • Ügyfélellenőrzések vezetése
  • A termelési minőségi mutatóinak elkészítése,
  • Termékek átminősítése,Ügyfélportálok feldolgozása,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok.

Amit megbízónk nyújt:

  •         Kiemelkedő cafeteria
  •         13. havi jutalom
  •         Gépjárművel történő bejárás esetén 15 ft/km
  •         Bérlet 100%-os térítése

Pozíció:

Senior Production Quality Engineer

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki