URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/senior-supplier-quality-specialist/99345 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Senior Supplier Quality Management Specialist pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  •  Beszállítói folyamat fejlesztése illetve a beszállító kollégák szakmai támogatása, gyártási anyagok, alkatrészek, és külső gyártási folyamatok esetében
  •  Támogatás nyújtása minőségi és szállítási problémák terén
  • Beszállítói IMDS benyújtásának ellenőrzése és jóváhagyása
  •  Beszerzési projektek vezetése
  •  Közvetlen együttműködés a beszállítókkal
  •  Tárgyalások lefolytatása az üzleti partnerekkel, beszállítókkal
  •  Beszállítói panaszok kezelése

Elvárások:

  •  Gépészmérnöki végzettség
  •  Autóiparban vagy fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  •  IT / SAP ismeret
  •  MS Office felhasználói szintű ismerete
  •   Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  •  Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

  •  Terhelhetőség, stressztűrő képesség, rugalmasság

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő cafeteria,
  • 13. havi jutalom,
  • Gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft/ km,
  • Bérlet 100%-os térítése.

Pozíció:

Senior Supplier Quality Specialist

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki