URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/senior-szerszam-mernok-senior-tooling/99074 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Senior szerszám-mérnök | Senior tooling engineer

A szerszámokkal kapcsolatosan biztosítja a külső források megfelelőségét a minőségi előírások szerint, valamint a szerződéses követelménynek való megfelelést. A folyamatok példaszerűen végrehajtva a cég minőségi politikájának megfelelően végzi.

Feladatok

·         koordinálja a szerszámtervezés, - építés folyamatát, a felülvizsgálatokat, próbagyártáshoz kapcsolódó tevékenységeket

·         egyezteti a CAD modellek integritását; archiválja a szerszám CAD adatait

·         részt vesz a szerszám jóváhagyásában a szerszámot gyártó partnernél

·         irányítja a szerszámtervezést

·         műszaki támogatást nyújt a vevőkkel való megbeszélések során, valamint a társosztályoknak

·         megvalósíthatósági tanulmányok elkészítésében részt vesz

·         koordinálja a szerszám mérnökök munkáját

Elvárások

·                     felsőfokú műszaki végzettség

·                     hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat

·                     angol nyelv ismerete társalgási szinten szóban és írásban

Előny

·           fémipari tapasztalat

Amit nyújtunk

·                     versenyképes juttatási csomag

·                     albérleti támogatás

·                     béren kívüli juttatások

·                     szakmai fejlődési lehetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki