URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/smt-mernok/101035 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó, kiemelkedően stabil gazdasági hátterű multinacionális megbízónk számára keresünk SMT mérnök munkatársat.

Ha szeretnéd tapasztalataid és angol nyelvtudásod kamatoztatni, jelentkezz most!

A munkakörödhöz ilyen feladatok tartoznak majd:

  • SMT programok elkészítése, optimalizálása
  • Új termékek próbagyártásainak lebonyolítása, tömeggyártásba helyezése a szükséges dokumentációval, szoftverekkel, eszközökkel
  • Tömeggyártásban futó termékek támogatása, folyamatok fejlesztése, minőségfejlesztés
  • Ciklusidő csökkentése, gépek hatékonyságának, teljesítményének folyamatos fejlesztése

Megbízónk ezzel jutalmazza munkádat:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafetéria juttatás
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves termeléssel kapcsolatos mérnöki tapasztalat, automatizálási területen
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a revesz.reka@dologido.hu email címre.

Pozíció:

SMT mérnök

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki