URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/szerelesvezeto/96990 Elrejtés

Töltés...
Ventor Kft.
Ventor Kft.

Ventor Kft.

  • több mint 30 főt foglalkoztató, stabil hátterű, folyamatosan növekedő, építőipari tűzvédelmi generál kivitelező középvállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerelésvezető

Az új kolléga feladata:

A cég által elnyert építőipari kivitelezési munkák irányítása a projekt helyszínen.

  • építéshelyszín operatív vezetése,
  • alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének koordinálása, irányítása, műszaki ellenőrzése,
  • projektvezető munkájának támogatása,
  • projektvezető helyettesítése,
  • beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele,
  • műszaki, hatósági átadás-átvétel szervezésében való közreműködés,
  • hibalisták elkészítése, határidőre történő kijavíttatása,
  • elszámolások elkészítése,
  • munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása,
  • kiviteli tervek alapján az anyagigények összeállítása,
  • kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal.

Végzettségre vonatkozó követelmények:

  • minimum középfokú végzettség, de felsőfokú gyakornokok jelentkezését is várjuk

Elvárásunk:

  • határozott magabiztos fellépés,
  • jó kommunikációs készség,
  • igényes, önálló munkavégzés,
  • műszaki rajz olvasási ismeretek,
  • Word, Excel ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • AutoCad program ismerete,
  • építőipari területen szerzett tapasztalatok (beszállítói, generál kivitelezői oldal),
  • több éves szakmai tapasztalat,
  • elméleti tűzvédelmi ismeretek,
  • angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • cégen belüli karrier lehetőségek.

Gyere hozzánk és alapozd meg a jövődet!

Ventor Kft csapata!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az info@ventor.hu email címre.

Munkavégzés helye: Budapest
Hirdető:
Ventor Kft.
Ventor Kft.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki