URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/termelesi-mernok/98784 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó, kiemelkedően stabil

gazdasági  hátterű multinacionális megbízónk számára

keresünk

TERMELÉSI MÉRNÖK

munkatársat

Feladatok:

  • Az új termékek bevezetése, megvalósítása és erőforrás tervezése,
  • A termelékenység növelése és a minőség javítása a rendelkezésre álló erőforrások rugalmas és maximális kihasználásával, valamint a felesleges költségek minimalizálása
  • A termelés proaktív támogatása a legfrissebb dokumentációval, szükséges eszközökkel, szoftverekkel.
  • Kapcsolódó dokumentumok elkészítése, folyamatos frissítése a rendszer és a vevői követelmények alapján (pl.: PPAP, FMEA, FC, WI, SOP, stb.)

 Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves gyártó környezetben, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk ajánl

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés  lehetősége
  • Utazás és  lakhatási támogatás
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzát a 04416@dologido.hrszoftver.hu email címre bérigény megjelölésével.

Pozíció:

Termelési mérnök

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki