URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/termelestamogato-mernok/99078 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Partnercégünk a túláramvédő biztostó betétek egyik európai kulcsgyártója. Több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik világszínvonalú biztosító termékek gyártásban. Termékeiket világszerte alkalmazzák olyan létesítményekben is, mint az atomerőművek és olajfúrótornyok. Kaposvári gyáregységükben jelenleg 350 főt foglalkoztatnak, azonban az új megrendeléseknek köszönhetően felvételt hirdetünk a következő munkakörre:

Termeléstámogató mérnök

Feladatok, amelyek során az Ön szakértelmére számítanak:

  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Gyártóeszközök és módszerek fejlesztése
  • Termelési adatok kiértékelése és elemzése
  • Termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában
  • Gyártási dokumentációk készítése és aktualizálása

A pozíció betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Gépészmérnöki végzettség vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Hibaelemző és feltáró képesség
  • Eredményorientált hozzáállás

Előnyként tekintünk a következőkre:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Lean gyártási alapelvek ismerete
  • Jártasság 3D tervezőszoftver használatában

Partnercégünk által biztosított juttatások:

  • Versenyképes havi juttatási csomag
  • Cafeteria és bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás költségének térítése
  • Dolgozói kedvezmények, flottakedvezmények
  • Szakmai fejlődés, tréningek
  • Stabil, nemzetközi vállalti háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Kérjük küldje el szakmai pályázatát a következő e-mail címre:04452@dologido.hrszoftver.hu

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki