URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/tesztmernok/100549 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

 Partnercégünk különböző technikai megoldásokat tervez és gyárt megbízói részére, kezdve a szórakoztató elektronikai ipartól, egészen az autóipar számára. Számtalan zenész és zenerajongó élvezheti például az általuk készített hangfalakat, szoftver megoldásaik pedig több milliárd mobileszközön érhetők el.

A folyamatos fejlődésnek és megrendeléseknek köszönhetően felvételt hirdetünk a következő pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok, amelyben az Ön szakértelmére számítanak:

  • Biztosítja a teszt állomások folyamatos működését, kalibrációját és karbantartását a teszt technikusokkal együttműködve. Követi és kiértékeli az elvégzett feladatok dokumentálását.
  • A tesztrendszerek felépítésének, működésének megismerése, (mérőtorony, mérőkártyák, műszerek, mechanikai adapter, tűágy, tesztpontok, referenciajel elosztó rendszer, teszt szoftver) ezek dokumentációinak frissen tartása és oktatása.
  • A gépállásidők minimalizálása a mérnökségi mutatószámok és jelentések felhasználásával.
  • A technikusok és a társterületek szakmai támogatása.
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, berendezésekhez szükséges tartalék alkatrészek biztosítása.
  • Javító intézkedéseket kezdeményez a vevői elvárásoknak megfelelően.
  • Felelős a jóváhagyott változtatási utasítások bevezetéséért a teszt területen (HW&SW)
  • Új teszt megoldások kivitelezése, kiértékelése és a termelésbe való bevezetése, oktatása a fejlesztési csoporttal együttműködve.
  • Megtervezi és lebonyolítja a mérőrendszerek statisztikai analízisét (MSA képesség vizsgálatok, GR&R).
  • Részt vesz a belső és külső auditokon.
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben (Lean és Kaizen projektek, javaslattételi rendszer)

Az állás betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  •  Szakirányú mérnöki végzettség – villamosmérnök
  • Termelésben szerzett min 3 év tesztelési tapasztalat vagy pályakezdőként műszertechnikai, méréstechnikai szakirány.
  • Különböző programozási nyelvek ismerete, LabView, MatLab, C ismeret előnyben.
  • Hibakeresés, szoftvertesztelés,
  • Elektronikai tervezési ismeretek (HW, beágyazott rendszerek, automatizálás)
  • Analitikus gondolkodás, statisztikai ismeretek, Minitab használata előnyben.
  • Angol nyelvtudás
  • Kommunikációs és tárgyalási készség
  • Prezentációs készség
  • Rugalmasság
  • Precizitás

Mindezért cserébe munkájáért a következőkre számíthat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli munka ez egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Kiemelkedő munkakörülmények és környezet

Munkavégzés helye: Pécs

A jelentkezéshez kérjük, hogy küldje el szakmai pályázatát a következő e-mail címre: 04650@dologido.hrszoftver.hu

Pozíció:

Tesztmérnök

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki