URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/uj-termek-bevezetesi-mernok/99072 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Új termék bevezetési mérnök | Launch quality engineer

Az APQP folyamatot minőségügyi szempontból támogatja, a folyamatokat proaktív módon elemzi és javítja. Együttműködik a vezetőséggel, társosztályokkal és a munkatársakkal a csapatmunka elősegítése érdekében.

Feladatok

·                     az új termék bevezetéséhez kapcsolódó vevői elvárások teljesítése

·                     PPAP csomag elkészítése új termékek bevezetésénél

·                     GD&T ismerete és mérési eredmények kiértékelése

·                     alapvető minőségügyi eszközök ismerete (8D, PFMEA, Control Plan, Process Flow, MSA, SPC)

·                     vevőkkel való kapcsolattartás kiépítésében és ápolásában közreműködik

·                     fejleszti a minőségügyi módszertant

Elvárások

·                     minőségügyi mérnök, vagy felsőfokú műszaki diploma

·                     gyártókörnyezetben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat

·                     angol nyelv ismerete középszinten szóban és írásban

·                     ISO/TS 16949 ismerete

Előny

·                     gépjárműiparban szerzett minőségügyi tapasztalat

·                     VDA ismeret

Amit nyújtunk

·                     versenyképes juttatási csomag

·                     albérleti támogatás

·                     béren kívüli juttatások

·                     szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki