URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/uzemeltetesi-karbantartasi-vezeto/96855 Elrejtés

Töltés...
Global-Hand Kft.

Budapesti (XVII. kerület) ingatlanüzemeltető cégünk Üzemeltetési-karbantartási vezető munkatársat keres

Főbb feladatok

  • ingatlan üzemeltetési tevékenység szervezése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel
  • beérkezett árajánlatkérések teljes körű műszaki egyeztetése
  • költségvetés készítése, szerződéskötés előkészítése
  • munkafolyamatok megvalósításában és lebonyolításában való aktív részvétel
  • műszaki kontroll, dokumentációk vezetése és kezelése
  • közbeszerzési pályázatok előkészítésében és elkészítésében való közreműködés

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki, építőipari vagy szakirányú végzettség,
  • min. öt éves vállalkozásnál, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Office programok ismerete,
  • önálló rugalmas munkavégzés

Előnyök:

  • társasházkezelő vagy ingatlankezelő végzettség
  • Archicad, Terc, Graphisoft program felhasználó szintű, gyakorlati ismerete

Fényképes, bérigénnyel jelölt önéletrajzokat a megadott címre, vagy üzenetben várunk!

allas@global-hand.hu

Pozíció:

Üzemeltetési-karbantartási vezető

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki