URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/vevotamogato-mernok-referencia-szam-ref2342/96402 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Vevőtámogató projektmérnök

munkatársat keresünk Bács-Kiskun megyei stabil hátterű, műszaki-gépészeti berendezések karbantartásával, telepítésével, kereskedelmével foglalkozó megbízónk részére

Elvárások:

  • Műszaki diploma (gépészmérnök), pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Proaktív munkavégzés
  • Műszaki jellegű tapasztalat, affinitás előny
  • Kiváló kommunikációs és szervező, problémamegoldó készség
  • Mobilis munkavégzésre való hajlandóság (a projektek különböző helyszíneken valósulnak meg)
  • B kategóriás jogosítvány

Kecskemét (környéki) lakhely

Feladatok:

  • napi kapcsolat a vevőkkel telefonon és írásban, vevőkapcsolatok rendszeres és igényes ápolása, később új vevők szerzésébe való bekapcsolódás
  • önálló munkavégzés

Amit kínál a cég:

  • korrekt fizetés
  • határozatlan idejű munkavégzés
  • akár azonnali kezdés
  • céges telefon
  • cafetéria, 13., 14. havi bér
  • útiköltség térítés

Érdeklődni és jelentkezni a kecskemet.jelentlkezes@dologido.hu email címen lehetséges.

Pozíció:

Vevőtámogató mérnök (Referencia szám: REF2342)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki