URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/villamosmernok-mernok-informatikus-fejleszto/97721 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
ELCOM KFT.

Kaposvári irodába keresünk Villamosmérnök/Mérnök informatikus fejlesztőt az alábbiak szerint:

Akik vagyunk:

-    Stabilan működő kaposvári vállalkozáshoz keresünk munkatársakat. A működési területünk az ország egészére kiterjed, számos külföldi projekt mellett.

-    Megalakulásunk óta töretlenül haladunk előre és nagyon sok tervünk van a jövőre vonatkozóan.

-    Több műszaki területen (főként ipari elektronika és IT) is jelen vagyunk, több lábon állunk (több céggel), mind kereskedelmi, mind szolgáltatási feladatokkal foglalkozunk.

 Amit nyújtunk:

-    Bejelentett, főállású, rendes munkaviszonyban alkalmazunk.

-    StartUp fejlesztésekben való részvétel lehetőségét.

-    A közeljövőben előre láthatólag nagyon sok kihívás vár a cégre, így Rád is.

-    Adott (és elvárt) a folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség.

-    Hosszútávú kapcsolatokban gondolkodunk, nem csak egy-egy projektben.

Elvárásaink a munkakör betöltéséhez:

Mindkét szakterületen vannak munkáink, amit jelenleg alvállalkozókkal oldunk meg, de a megrendeléseink indokolják, hogy több saját alkalmazottunk legyen, ezért a lehetőség nyitva áll. Mivel hosszú távra és nem a pillanatnyi igényeinkhez keresünk fejlesztőket, nem specifikálunk előre fejlesztői környezetet vagy programnyelveket.

Amit elvárunk:

-    legalább 2 év szakmai gyakorlat a szakterületednek megfelelően, mérnöki diploma megléte

-    szakmai angol nyelvtudás

-   időszakosan nagy terhelhetőség, kompromisszumkészség, rugalmas hozzáállás

-    önálló és aktív feladatmegoldó képesség

-    pontos, precíz munkavégzés

-    hosszútávú tervezési készség, előrelátó és logikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

-    releváns tapasztalat ipari rendszerek fejlesztésében, felügyeletében

-    tervezési tapasztalat, tervezői jogosítványok megléte

-   “B” kategóriás jogosítvány megléte

-    egyéb nyelvek ismerete

-    stabil és pozitív személyiség

Jelentkezésedet az elcom.titkarsag@gmail.com címen várjuk, egy fényképes önéletrajz és egy angol nyelvű motivációs levél kíséretében!

Pozíció:

Villamosmérnök/Mérnök informatikus fejlesztő

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Hirdető:
ELCOM KFT.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki