URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/villamosmernok-tervezo/96832 Elrejtés

Töltés...
GP Energia Kft.

GP ENERGIA Kft.

Épületvillamossági és Energetikai vállalkozás keres

VILLAMOSMÉRNÖK / TERVEZŐ

munkatársakat.

Kötetlen munkaidő, rugalmas munkavégzés

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • AUTOCAD tervezőprogram magas szintű ismerete, magabiztos használata
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • rugalmasság, innovatív gondolkodás
  • önálló, igényes munkavégzés
  • folyamatos fejlődés és tanulás iránti ambíció
  • megbízhatóság, terhelhetőség

FŐBB FELADATOK:

  • nagyobb és kisebb tervezési projektek épületvillamossági tervezése (iroda épületek, ipari létesítmények, lakóépületek)
  • erős és gyengeáramú villamoshálózatok, elosztó berendezések tervezése
  • műszaki leírások, költségvetések készítése
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés
  • folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel
  • villamoshálózatok felmérése, adatgyűjtés
  • műszaki ellenőri feladatok és ehhez kacsolódó támogatói munka
  • villamos felülvizsgálatokban, erősáramú mérésekben való közreműködés
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • projektvezetés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kötetlen munkaidő
  • rugalmas munkavégzés
  • versenyképes, teljesítmény orientált fizetés
  • folyamatos fejlődési lehetőség, innovatív projektek
  • azonnali munkakezdés
  • a pozíció rész-, vagy teljes munkaidőben is betölthető.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy, vagy otthoni munkavégzés, személyes konzultációkkal, internetes elérhetőséggel

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát cégünk elérhetőségeire, vagy keresse munkatársunkat telefonon.

T: 70 629 8973 E: iroda@gpenergia.hu

Pályakezdők, diákok és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Pest megye / Biatorbágy
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Telefon: +36-70-629-8973
Kategória: Mérnök / Műszaki