URL: http://workline.hu/allasok/oktatas-tanari-tolmacsolas/oktatasi-vezeto/98877 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
 MANHATTAN Stúdió Kft.

Oktatási vezető

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

A felnőttoktatási szabályozás átfogó ismerete és nyomon követése, valamint a szakmai munka ennek megfelelő szupervíziója. Oktatási osztály munkájának teljes körű támogatása az oktatások és képzések szakmai színvonalának biztosítása érdekében. A tanárok felvétele, továbbképzések előkészítése, szakmai ellenőrzése és irányítása. Az oktatás folyamatokban való aktív részvétel, valamit fejlesztés. Operatív munka során felmerülő problémák kezelése.

·         Elektronikus adatrögzítés képzésekről

·         Képzési programok, tananyagok kidolgozásának, tovább-fejlesztésének koordinálása;

·         Oktatási helyszínek felkutatása, állandó stabil kapcsolat kiépítése ezen a téren

·         Kapcsolattartás a vállalat felső vezetésével és az oktatókkal

·         Kapcsolattartás a képzések szervezéséhez, megvalósításához kapcsolódóan szakképző intézményekkel, felsőoktatási intézményekkel, szakmai érdekképviseleti szervekkel, szakmai szervezetekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

·         Nagyfokú rugalmasság

·         Fiatalos lendület

·         Felsőfokú végzettség

·         Felsőfokú angol nyelvtudás

·         Magabiztos MS Office (Word, Excel, Power Point) használat

·         Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

·         Problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

·         Andragógiai végzettség

·         Felnőttképzési területen szerzett szakmai gyakorlat

·         Képzési programok, tananyagok kidolgozásban szerzett tapasztalat

·         Német nyelvtudás

MIT KÍNÁLUNK:

Fiatalos, dinamikus csapat. Folyamatos szakmai kihívásokkal teli munka. Versenyképes fizetés. Jelentkezni job@manhattannyelviskola.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Oktatás / Tolmácsolás / Kutatás